Dla wielbicieli muzycznych słodkości – Music Chocolate.

Wśród projektantów coraz częściej możemy natknąć się na wielbicieli podniebnych rozkoszy – słodkich, rozpływających się w ustach rozkoszy. Jakiś czas temu pisałem o smakowitych meblach w kształcie mlecznych, czekoladowych cukierków. Tym razem czekolada również wygrała i okazała sie ulubionym przysmakiem projektanta Michi Jjung’a.


Zainspirowała go ona do tego stopnia, że postanowił oddać jej hołd tworząc zestaw przepysznych mebli “Music Chocolate” o czekoladowym odcieniu tapicerki. W skład zestawu wchodzi otomana (niska, turecka sofa) oraz wygodna leżanka. Najciekawsze jednak jest to, że autor postanowił wyposażyć go w system głośników pozwalający podłączyć do niego Twoją MP3 tak, byś mógł komfortowo wylegiwać się na przykład na sofie, słuchając jednocześnie ulubionej muzyki.

Od samego patrzenia na ten zestaw ma się ochotę przekąsić jakąś słodką bombę kaloryczną. Wizualnie meble te prezentują sie rzeczywiście ciekawie, ale czy pomysł wbudowania głośników nie jest lekko przekombinowany? W końcu zawsze można położyć się wygodnie na zwykłej kanapie i założyć MP3 na uszy. Ale projektanci w końcu są od tego, by eksperymentować. Zresztą oceńcie ten pomysł sami.

Źródło: hometone

09:18 | autor: Redaktor_Futurek

Dodaj komentarz