Mitura Academy – podwójna siła, podwójne doświadczenie!

Z początkiem grudnia 2015 roku swoją działalność zainaugurowała nowa firma doradcza – Mitura Academy. Jej założycielem jest Adam Mitura, uznany konsultant specjalizujący się w rozwiązaniach systemowych i narzędziowych dla Działów Sprzedaży. Akademia wyodrębniła się z GM Solutions, jednej z największych i najbardziej poważanych firm szkoleniowych w Polsce. Obie spółki ściśle ze sobą współpracują.

Na polskim rynku edukacyjnym pojawił się nowy, znaczący gracz. Mitura Academy – będąca autorskim projektem doświadczonego trenera, Adama Mitury – specjalizuje się w realizacji zamkniętych projektów doradczych, dedykowanych skutecznemu rozwiązywaniu problemów ze sprzedażą czy obsługą klientów. Założyciel firmy jest wieloletnim praktykiem z ogromnym doświadczeniem konsultacyjnym i trenerskim. Wszystkie opracowane przez siebie metody regularnie sprawdza w rzeczywistym działaniu. W efekcie, na potrzeby prowadzonych sesji, zawsze wskazuje te najbardziej skuteczne, które w możliwie krótkim czasie przyniosą założone rezultaty.

W gąszczu działających na rynku firm szkoleniowo-doradczych, Mitura Academy wyróżnia się ponadprzeciętnym know-how i praktycznym podejściem do przygotowywanych przez siebie instrumentów i rozwiązań. – Każda sytuacja, problem są inne, wymagają więc indywidualnego podejścia. Na potrzeby prowadzonych sesji opracowujemy własne rozwiązania, korzystając równocześnie z wcześniejszych doświadczeń, zdobytych podczas lat pracy dla różnych branż, modyfikując je każdorazowo do danego przypadku. W codziennej pracy stawiamy na tworzenie unikatowych pomysłów, maksymalnie dopasowanych do potrzeb zleceniodawcy – komentuje Adam Mitura – Podobnie jak naszym klientom, również nam zależy na efektywności proponowanych rozwiązań, a prawdziwym ich weryfikatorem jest przełożenie wdrożonych metod na odczuwalną zmianę. Bierzemy więc pełną odpowiedzialność za rezultaty podejmowanych działań – dodaje.

Na potrzeby konkretnych warsztatów konsultanci Mitura Academy przygotowują niestandardowe formy przekazu, jak na przykład specjalistyczne filmy poświęcone poruszanej tematyce. Tworzone są one przez profesjonalnych reżyserów i z udziałem znanych aktorów. Proponowane na zakończenie projektu rozwiązania są testowane w praktyce, bardzo często w obecności zleceniodawcy oraz rzeczywistych klientów. Zgodnie z filozofią firmy – tylko sprawdzone metody dają gwarancję powodzenia, a poniesiona na rozwój inwestycja musi się spłacić. Potwierdzają to liczne sukcesy biznesowe klientów, którzy korzystali z usług Adama Mitury i jego teamu.

12:36 | autor: redaktor

Dodaj komentarz