Mitura Academy wspiera młodych piłkarzy z Legionowa

Podczas wigilii organizowanej corocznie w kawiarni Cafe Bilard Wrzos w Legionowie, 16 grudnia br., drużyna piłkarska KS Legionovia, rocznik 2005, została mile zaskoczona. Co prawda, na uroczystości nie pojawił się osobiście Święty Mikołaj, ale osoby, które godnie go reprezentowały. Niespodziankę w postaci strojów i akcesoriów sportowych wręczył młodym piłkarzom, wraz z kierownikiem drużyny i trenerami, Adam Mitura, właściciel firmy Mitura Academy, która te wyjątkowe prezenty podarowała.

 

 

 

 

 

 

 

 

Obdarowywanie bliskich w okresie świątecznym to piękna tradycja. Większość ludzi uwielbia kupować prezenty, gdyż mają one szczególną moc – wywołują uśmiech na twarzy drugiej osoby, zwłaszcza gdy okazują się odzwierciedleniem najskrytszych marzeń. Tak było 16 grudnia br. w Legionowie – radość na twarzach trudno było ukryć drużynie piłkarskiej. Dzieci otrzymały bowiem specjalnie dla nich zaprojektowane stroje i akcesoria sportowe od firmy Mitura Academy. – Znakomicie znam drużynę KS Legionovia. Przychodząc z na ich treningi i kibicując w trakcie rozgrywek, niejednokrotnie widziałem w oczach młodych piłkarzy zespołu ogromną determinację, pracowitość i wolę walki. Dlatego postanowiliśmy docenić ich, jak i prowadzący tych młodych zawodników skład trenerski, podarowując nowe, profesjonalne stroje w tym szczególnym czasie, aby mogli bez żadnych przeszkód rozwijać się sportowo i godnie reprezentować klub w zawodach – tłumaczy Adam Mitura, właściciel firmy Mitura Academy, uznany konsultant specjalizujący się w realizacji zamkniętych projektów doradczych, dedykowanych skutecznemu rozwiązywaniu problemów ze sprzedażą czy obsługą klientów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Mitura Academy stara się czynnie działać na rzecz społeczności lokalnej. Prowadzi biznes w sposób odpowiedzialny, uwzględniając potrzeby swojego otoczenia. Za misję postawiła sobie m.in. wspieranie w procesie rozwoju osobistego utalentowanych dzieci i młodzieży. To od nich zależy bowiem przyszłość Polski.

13:05 | autor: redaktor

Dodaj komentarz