Ostatnie miejsca na studia podyplomowe z zakresu zarządzania w Koźmińskim

Pozostały już ostatnie wolne miejsca na wybrane kierunki studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego, w tym zakresu zarządzania. Termin składania dokumentów został przedłużony.

Portfolio uczelni obejmuje ponad 70 kierunków studiów podyplomowych pogrupowanych w 13 specjalistycznych dziedzin wiedzy. Na niektórych z nich pozostały ostatnie miejsca. Osoby, które zastanawiają się nad zgłębianiem wiedzy z zakresu zarządzania, nadal mają szansę zapisać się na studia podyplomowe na kierunkach: CSR. Strategia odpowiedzialnego biznesu, Zarządzanie w sporcie, Zarządzanie ludźmi w firmie, Zarządzanie procesowe, Zarządzanie zakupamiZarządzanie zasobami ludzkimi dla menedżerów personalnych, Zarządzanie w administracji publicznej.

 

Akademia Leona Koźmińskiego jest jedyną uczelnią w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, która posiada najważniejsze akredytacje biznesowe: EQUIS, AACSB, AMBA oraz CEEMAN. Koźmiński jest również najwyżej notowaną polską szkołą w rankingach „Financial Times”.

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie internetowej uczelni: https://rekrutacja.kozminski.edu.pl/rekrutacjaCKP/KandydatForm.aspx

11:01 | autor: redaktor

Dodaj komentarz